vyhledávač dílů

Dokumenty

Zde naleznete zajímavé dokumenty ...


Futaba FX-22
Návod na vysílač Futaba FX-22 v češtině.


Futaba FX-32
Návod na vysílač Futaba FX-32 v češtině.


Futaba T10J
Návod na vysílač Futaba T10J v češtině.


Futaba T14SG
Návod na vysílač Futaba T14SG v češtině.


Katalog robbe 2013
Zde naleznete veškerý nový sortiment zaměřený na RC vrtulníky. Pokud nenajdete hledané zboží přímo v e-shopu, neváhejte se zeptat na cenu a dostupnost zboží uvedenou v tomto katalogu, prostřednictvím kontaktního formuláře, e-mailem nebo telefonicky.


Futaba T6
Návod na vysílač Futaba T6 v originále a v češtině.


Manuál 450 PLUS DFC
Zde naleznete návod k použití vrtulníku T-Rex 450 PLUS DFC v originále a texty přeložené do češtiny. V překladu nejsou příslušné obrázky, proto jsou zapotřebí oba manuály.


Český manuál KASAMA Srimok 90E v1
Český návod na sestavení vrtulníku KASAMA SRIMOK 90E jednak ve verzi ke stažení: Manuál Srimok 90E CZ v1 a jednak přímo k prohlédnutí: Manual Srimok 90E CZ v1.pdf.


Český manuál KASAMA Dune 600
Český návod na sestavení menšího z KASAMA vrtulníků je hotov, takže vám předkládáme jak verzi ke stažení: Manuál Dune 600 CZ, tak verzi k prohlédnutí: Manuál Dune 600 CZ.pdf.


MICROBEAST český návod
Podrobný manuál jak zapojit a nastavit MICROBEAST ...více.


SERVA S-BUS
V protikladu ke standardním servům, pro která je u prijímače pro každý kanál serva k dispozici jeden impuls PWM, neexistují u systému S-Bus jednotlivé klasické kanály serv. Informace, jak daleko a v jakém smeru se má servo vychýlit, je podobne digitálne zakódovaná, jako u systému vysílacu PCM. Impulzní telegram navíc obsahuje informace o výchylkách a smerech výchylek všech 18 servokanálu ...více.


SERVA FUTABA SEZNAM
Seznam serv Futaba s uvedením jejich parametrů ...více.


BATERIE ROXXY-POWER
Tabulka parametrů, rozměrů a hmotnost bateriíí ROXXY-POWER ...více.

zpět